Kiralık Sepet

Kiralık Sepet

Kiralık sepet için sunduğumuz bu hizmet istanbul genelinde 7/24 size sunulmaktadır, İstanbul avrupa ve anadolu yakası bölgesine verdiğimiz bu hizmet son model araçlar ve ihtiyacınıza en uygun ekipmanlar ile verilmektedir. Yılların ve hatrı sayılır referanslarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kiralık sepet ilçesi için bizi arayabilirsiniz. Ekranınızın hemen altında bulunan arama tuşuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul  bölgesinde istanbul’a uzaklığı açısından ve konum itibariyle hizmet sahasının dışında kalsa da Fidan  Vinç Kiralama bu bölgede de hizmet kalitesini siz değerli müşterilerimize sunuyor. Hizmetimizi aldıktan sonra Sepet Kiralama diyince aklınıza ilk gelecek olan firma Fidan Vinç Kiralama Hizmetleri olacaktır.

Neden Kiralık Sepet

Kiralık Sepet hizmeti inşaat sahipleri için satın alınamayacak alınsa bile kısıtlı kullanım imkanı olan bir iştir. Verimli kullanım için şantiye tiplerinin benzer olması gerekmektedir. Ancak istanbul şartlarında bu durum maalesef imkansız. Bu aşamada firmalar tabiki en mantıklı olanı, sepet kiralama  ı tercih ederek çok büyük bütçe tasarrufu yapıyorlar. Fidan vinç kiralama hizmetleri her şantiyeye uygun vinç sağlayarak firmaların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Fidan Vinç
Oto Sanayi Sitesi Yeşilce Mahallesi
Çelik Sk No15/4
Levent Kağıthane İstanbul
0533 651 55 36
0536 408 60 60
(0212) 270 79 66
(0212) 283 24 36
info@fidanforklift.comBir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir